Masz pytanie odnośnie produktów w sklepie?

Panele fotowoltaiczne Ja Solar

Jeden z pięciu największych światowych dostawców modułów fotowoltaicznych. Panele JA Solar znajdują zastosowanie zarówno w obszarach mieszkalnych, jak i komercyjnych, a także przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych. Firma posiada międzynarodowe doświadczenie, które przekuwa na badania w celu rozwoju nowych technologii w fotowoltaice. Do tej pory, producent wykonał zlecenia o łącznym potencjale 21 GW.

Panele fotowoltaiczne JaSolar, czyli doświadczony producent

Firma JaSolar zajmuje się wytwarzaniem paneli fotowoltaicznych od 2005 roku. Kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że dzisiaj jest to jeden z najbardziej zaufanych producentów w branży. Główna siedziba firmy niezmiennie znajduje się w Szanghaju. Choć początkowo przedsiębiorstwo działało głównie lokalnie, dzisiaj na całym świecie można znaleźć panele JaSolar. Cena na rynku międzynarodowym jest zbliżona do tej oferowanej przez producenta w Chinach. Aktualnie najpopularniejsze modele paneli tej marki, jak na przykład JaSolar jam60s20 385w, są dostarczane do 135 krajów. Oddziały firmy działają w wielu państwach, na kilku kontynentach. Tym co wyróżnia markę JaSolar są przede wszystkim:

  • wysoka jakość komponentów,
  • stosowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • wysoka wydajność paneli fotowoltaicznych,
  • stabilna sytuacja finansowa, czego dowodzi udział w przygotowanym przez Bloomberg rankingu Tier 1. 

Oferowane przez JaSolar panele fotowoltaiczne to konstrukcje wysokiej jakości, tworzone na bazie sprawdzonych komponentów od najlepszych dostawców. Wyróżnia je ponadprzeciętna wydajność, która w przypadku flagowych produktów, takich jak JaSolar jam60s20 385w przekracza 20 procent. Producent stale pracuje nad rozwojem paneli fotowoltaicznych, opracowując nowe rozwiązania technologiczne. Pozwala na to stabilna sytuacja finansowa, którą przedsiębiorstwo zawdzięcza sukcesowi na krajowym i zagranicznym rynku.

Panele JaSolar cena

Jeśli chodzi o panele JaSolar cena urządzeń jest zadziwiająco niska, biorąc pod uwagę jakość produktów oraz renomę producenta. Firma postawiła sobie zadanie dostarczania paneli solarnych jak największej grupie odbiorców. Jednym z celów przedsiębiorstwa jest popularyzacja fotowoltaiki. Między innymi temu służy maksymalne obniżanie cen paneli JaSolar. O popularności i renomie marki świadczy choćby przynależność firmy do rankingu Tier1, w którym znajdują się tylko najlepsze na świecie firmy produkujące urządzenia fotowoltaiczne.

Jako zaufani współpracownicy marki możemy liczyć na korzystne marże nakładane na produkty przez wymienioną firmę. Wychodzimy z założenia, że oferujący panele Ja Solar dystrybutor powinien dostosować się do zasad producenta, również promując rozwiązania przyjazne środowisku. Dlatego też w miarę możliwości obniżamy ceny paneli JaSolar. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na regularne promocje. Ponadto, poza stałym asortymentem przygotowujemy także zamówienia indywidualne na preferencyjnych warunkach. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz nabyć panele JaSolar jam60s20 385w lub inne popularne, bądź rzadziej wybierane moduły solarne.

Panele JaSolar – dystrybutor z bogatą ofertą

Zdajemy sobie sprawę, jak zróżnicowane są potrzeby użytkowników instalacji fotowoltaicznych. Producent paneli fotowoltaicznych JaSolar wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów firmowych, a my wraz z nim. W ofercie znajdują się moduły o zróżnicowanej mocy i konstrukcji. Fotowoltaika dla firm w naszym wykonaniu to oferta kompletna. Dystrybutor urządzeń solarnych Qnergy to firma, która służy nie tylko dostawą produktów, ale również usługą doradczą z zakresu wyboru odpowiedniego sprzętu. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Panele fotowoltaiczne Ja Solar i nie tylko

Nie oferujemy modułów od dziesiątek producentów, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi. Znajdziesz u nas najwyższej jakości panele fotowoltaiczne Ja Solar, stanowiące podstawę oferty. Jednak chcąc się rozwijać, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę. Dlatego teraz możesz u nas zamówić także panele fotowoltaiczne Longi Solar. To równie renomowana marka jak Ja Solar, będąca gwarancją tak samo wysokiej jakości i absolutnej niezawodności.

Panele fotowoltaiczne w sprzedaży detalicznej i hurtowej

Jesteśmy powszechnie znani jako hurtownia paneli fotowoltaicznych. Rzeczywiście panele fotowoltaiczne Ja Solar i Longi Solar są u nas dostępne w sprzedaży hurtowej. Wysyłamy moduły zapakowane na paletach. Jednak to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną. Nawet jeśli potrzebujesz tylko jednego modułu, możesz skorzystać z naszej oferty.

Co istotne, bez względu na wielkość i rodzaj zamówienia, działamy szybko i sprawnie. Zwykle zamawiane przez klientów panele fotowoltaiczne posiadamy na stanie. Jeśli nie, natychmiast po otrzymaniu zamówienia przekazujemy je do producenta i sprowadzamy produkty. Co istotne, z producentami modułów współpracujemy bezpośrednio. Tylko my odpowiadamy za bezpieczeństwo transportu, a jest to dla nas kwestia priorytetowa. Bezpośrednia współpraca z producentem sprawia też, że proponowana przez nas za panel Ja Solar cena należy do najniższych na rynku, ponieważ nie ponosimy kosztów związanych z udziałem pośredników.

Panele fotowoltaiczne dostosowane do potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów są mocno zróżnicowane. Dlatego jesteśmy elastyczni, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Posiadamy określoną ofertę, jednak na specjalne życzenie Klienta jesteśmy skłonni ją zmodyfikować. Wsłuchujemy się w potrzeby i wychodzimy im naprzeciw. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje potrzeby, a my dostosujemy ofertę i przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!