Masz pytanie odnośnie produktów w sklepie?

Zestawy fotowoltaiczne

Dostawca paneli fotowoltaicznych na każde potrzeby

Oferujemy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne o różnorodnych parametrach. Znajdziesz u nas najmocniejsze panele fotowoltaiczne o mocy sięgającej nawet 460 W, jak i produkty o niższej mocy 325-330 W. Różnice dotyczą również między innymi liczby ogniw w panelach i rozmiaru modułów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Panele fotowoltaiczne mono– oraz polikrystaliczne i wiele więcej

Jako wszechstronny dostawca paneli fotowoltaicznych dostarczamy zarówno modele monokrystaliczne, jak i polikrystaliczne. Na czym polega różnica między nimi? Monokrystaliczne panele fotowoltaiczne są zbudowane z pojedynczego kryształu krzemu, natomiast modele polikrystaliczne to połączenie większej ich ilości. Zasadniczo najmocniejsze panele fotowoltaiczne stanowią rodzaje monokrystaliczne. Wykazują dużą odporność mechaniczną, a także wytrzymałość na wysokie temperatury. Cechują się również większą wydajnością, produkując energię nawet przy niewielkim świetle słonecznym. Najnowsze panele fotowoltaiczne to przede wszystkim modele monokrystaliczne. Ze względu na zdecydowanie lepsze parametry wypierają one panele polikrystaliczne.

Ponadto działamy również jako importer paneli fotowoltaicznych określanych jako niestandardowe. Są to między innymi:

  • Panele fotowoltaiczne full black – moduły wykonane są w całości w kolorze czarnym. Odróżnia je głównie estetyka. Prezentują się bardzo nowocześnie, a łączenia między ogniwami są praktycznie niewidoczne.
  • Moduły typu glass-glass – panele z obu stron są pokryte szkłem. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą odbierać promienie słoneczne zarówno od strony wierzchniej, jaki

od spodu. Możliwy jest pionowy montaż modułów, jednak zwykle nie jest to najbardziej efektywne rozwiązanie. Głównym założeniem jest tutaj wykorzystanie efektu albedo, czyli odbijania światła od powierzchni. Panele fotowoltaiczne glass-glass wytwarzają energię z promieni słonecznych odbitych na przykład od ośnieżonej powierzchni dachu.

Jak działamy?

Nasza firma oferuje panele fotowoltaiczne z Chin oraz od cenionych producentów z innych części świata. Jako dostawca paneli fotowoltaicznych stosujemy dwie metody działania:

  1. Sprzedaż paneli fotowoltaicznych ze stałej oferty – wybierz interesujące Cię moduły dostępne w zakładce z produktami –https://qnergy.pl/produkty/. Jako hurtownia fotowoltaiczna online w ciągu 24h dostarczymy moduły pod Twoje drzwi.
  2. Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje potrzeby. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązania. Jeśli to konieczne, sprowadzimy odpowiednie panele.

Najnowsze panele fotowoltaiczne od renomowanych producentów

Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji jest oferta złożona z absolutnie najlepszych produktów dostępnych aktualnie na rynku. Sprowadzamy najnowsze panele fotowoltaiczne, cechujące się najwyższymi parametrami w zakresie efektywności działania i wytrzymałości. Nie bez powodu niektóre nasze moduły są objęte nawet 25-letnią gwarancją.

Jesteśmy w stałej współpracy z wieloma producentami. Wszystkie te firmy to znane marki z wieloletnim doświadczeniem w branży. Sprowadzamy panele fotowoltaiczne z Chin. Dzisiaj to właśnie w tym kraju działają najlepsi producenci fotowoltaiki. W rankingach topowych firm produkujących moduły fotowoltaiczne niemal wszystkie czołowe pozycje zajmują przedsiębiorstwa z Państwa Środka. Chiny stoją obecnie przed dużym wyzwaniem znaczącego zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Jednym z głównych rozwiązań w tym obszarze jest popularyzacja fotowoltaiki.
Głównie dlatego w Chinach powstało wiele firm tworzących związane z nią produkty, które zdobyły popularność i uznanie na całym świecie. Oferujemy panele fotowoltaiczne z Chin, a także działamy jako importer paneli fotowoltaicznych koreańskiej marki Q Cells. Zatem nasi dostawcy, to:

  • JaSolar,
  • LongiSolar,
  • QCells.

JaSolar

Firma Ja Solar działa od 2005 roku, co oznacza duże doświadczenie w branży. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Szanghaju, w Chinach. Natomiast najnowsze panele fotowoltaiczne powstają w licznych fabrykach, zlokalizowanych w różnych miejscach świata. Obecnie panele fotowoltaiczne Ja Solar docierają do 135 krajów. O wysokiej pozycji firmy na rynku świadczy choćby umieszczenie jej w czołówce rankingu Tier 1, przygotowanego przez Bloomberg. Są w nim sklasyfikowane firmy o najmocniejszej pozycji na rynku.

Longi Solar

Produkty marki Longi Solar to panele od wiodącego producenta fotowoltaiki. Firma działa już ponad 20 lat, od roku 2000 i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z firm o największym udziale w rynku paneli fotowoltaicznych. W samych Chinach posiada 9 fabryk, a dodatkowo jedne z najmocniejszych paneli fotowoltaicznych na świecie powstają również w kilku innych państwach. Przedsiębiorstwo posiada swoje oddziały również w takich krajach jak: Niemcy, Indie, Japonia, Australia i USA.

Q Cells

Jeden z liderów rynku, oferujący wydajne i wytrzymałe panele fotowoltaiczne od 1999 roku. Główna kwatera firmy Q Cells znajduje się w Korei Południowej, a konkretnie w Seulu. Niemniej jednak jej oddziały są rozproszone po wielu krajach, na różnych kontynentach. Przedsiębiorstwo jest klasyfikowane na jednej z czołowych pozycji w rankingu Tier 1. Producenta cechuje wyjątkowa dbałość o jakość produktów, czego dowodem jest wdrożenie specjalnego, rygorystycznego systemu kontroli jakości.

Interesują Cię najnowsze panele fotowoltaiczne o potwierdzonej jakości? Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z konsultantem. Mamy to, czego szukasz!